Eglence ve Deneyimler

Armas Garden‘ da günün her saati eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek için bir aktivite var !

Gece Eglencesi

Armas Garden’da eğlence bitmez! Plaj keyfi ve güzel bir akşam yemeğinden sonra barlarımızda ve diskomuzda eğlence devam ediyor!

Gösteriler

Profesyonel animasyon ve eğlence ekibimiz tarafından hazırlanmış showlar size her gece farklı duygular yaşatacak!

Canlı Müzik

Belirli günlerde müzisyenlerimiz tarafından özenle hazırlanmış canlı müzik gösterileri, gecenize keyif katacak, içkinizi yudumlarken başınızı sallamadan ve eşlik etmeden duramayacaksınız !

Spa & Wellness

Sağlıklı bir vücut ve huzurlu bir tatil için biraz rahatlamak istemez misiniz? Armas Garden'da bedeninizi ve ruhunuzu güzelleştirecek terapiler sunuyoruz, masaj ve bakım paketlerinden Sauna'ya kadar tüm bakım hizmetlerimizi deneyimleyebilirsiniz. Saunanın sıcaklığı ile tüm yılın yorgunluğunu ve stresini atarken Türk Hamamı'nda geleneksel adetleri yaşayabilir, kusursuz bir arınmanın hafifliğini yaşayabilirsiniz. Zengin minerallerin canlandırıcı etkileri ile tatiliniz boyunca huzurlu bir ruh hali yakalayabilirsiniz !

Funland Çocuk Kulübü

Onlarsız tatil olmaz! Mini kulübümüz, diskomuz, oyun alanımız , çocuklarınız için özel hazırlanmış şovlarımız ve oyunlarımız miniklerimize unutamayacakları bir anı ve arkadaşlıklar yaratacak. Aynı zamanda bakıcı, bebek arabası, yemek arabası gibi ekstra hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.